KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12154150

nr 1215 4150

Edlef ter Haar Romeny

(1926-2017), Sverige

Akvarell, Edlef ter Haar Romeny (f. 1926), körsbärsplockning, signerad. -84,32x23

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 november 2018
kl 19:07:54

Edlef ter Haar Romeny

Läs mer om Edlef ter Haar Romeny